Praca dla Modelek i Fotomodelek

Ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się codziennie, na terenie całego kraju, niemal we wszystkich agencjach modelek oraz różnych portalach ogłoszeniowych.

Ciężko jednak śledzić codziennie kilkadziesiąt serwisów i szukać ogłoszeń o pracy dla modelek i fotomodelek, tym bardziej, że niektóre ogłoszenia pojawiają się tylko na stronach agencji modelek. Dlatego na naszej stronie codziennie publikujemy ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek, zleceniach do sesji zdjęciowych, dla aktorek, statystów oraz uczestniczek konkursów miss. Każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od doświadczenia i predyspozycji. Wyszukiwanie ogłoszeń ułatwia podział na płeć, region kraju oraz rodzaj zlecenia.

Wkrótce postaramy się wprowadzić funkcjonalność weryfikacji ogłoszeniodawców co znacznie ułatwi Wam podjęcie decyzji o zgłoszeniu. Przypominamy również, że zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Podział na regiony kraju oraz kilka kategorii, ułatwia dotarcie do odpowiedniej grupy.

Jeżeli interesują Cię ogłoszenia dla modelek, nasz Serwis Modeling.pl jest doskonałym miejscem. Oferty pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się praktycznie co kilka godzin.

Warto zamieścić ogłoszenie o zleceniach dla modelek, każde ogłoszenie publikowane jest na kilku serwisach w sieci co gwarantuje duży odzew.

Jeżeli interesują Cię najnowsze ogłoszenia, szukasz pracy jako modelka, fotomodelka, zobacz w menu górnym Aktualne ogłoszenia.

Jeżeli szukasz modelek do zdjęć i chcesz zamieścić ogłoszenie, zobacz w menu górnym Dodaj nowe ogłoszenie bezpłatnie.


Aktualnie ogłoszeń: 14

1   2  

Statysta Kraków
Do reklamy telewizyjnej poszukujemy chłopców w wieku od 6 do10 lat.

Statysta/Statystka Kraków
Do reklamy telewizyjnej poszukujemy statystów do roli babci i dziadka.

Modelka Wrocław
Do sesji zdjęciowej produktów odzieżowych poszukuję modelki.

Aktor Warszawa
Do reklamy operatora sieci komórkowej szukamy niewysokiego aktora.

Szukamy osoby uzdolnionej aktorsko.
Szukamy osoby uzdolnionej aktorsko, o plastycznej twarzy do zagrania w kilkunastu realizowanych przez nas kilkuminutowych filmach. Filmy te będą wykorzystane wyłącznie podczas realizowanych przez nas Warsztatach Aktorsko - Fotomodelingowych.

Modelka Kraków
Poszukuję modelek do pozowania w akcie podczas zajęć z rysunku i malarstwa w centrum Krakowa.

Modelka Częstochowa
potrzebuj dziewczyny do prezentacji fryzjerskiej w Częstochowie.

Klimatyczna, zimowa sesja zdjęciowa Myszków/Częstochowa.
Poszukuję fotomodelek albo amatorek pragnących bez opłat poszerzyć swoje portfolio o klimatyczne zdjęcia m.in. z rekwizytami!

Aktor Wrocław
Do filmu fabularnego poszukujemy Epizodystów narodowości wietnamskiej.

Aktor/Aktorka Kraków
Zatrudnię uzdolnionych amatorów do realizacji mikołajkowych jak i świątecznych eventów artystycznych dla dzieci.

Zobacz również...