Praca dla Modelek i Fotomodelek

Ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się codziennie, na terenie całego kraju, niemal we wszystkich agencjach modelek oraz różnych portalach ogłoszeniowych.

Ciężko jednak śledzić codziennie kilkadziesiąt serwisów i szukać ogłoszeń o pracy dla modelek i fotomodelek, tym bardziej, że niektóre ogłoszenia pojawiają się tylko na stronach agencji modelek. Dlatego na naszej stronie codziennie publikujemy ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek, zleceniach do sesji zdjęciowych, dla aktorek, statystów oraz uczestniczek konkursów miss. Każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od doświadczenia i predyspozycji. Wyszukiwanie ogłoszeń ułatwia podział na płeć, region kraju oraz rodzaj zlecenia.

Wkrótce postaramy się wprowadzić funkcjonalność weryfikacji ogłoszeniodawców co znacznie ułatwi Wam podjęcie decyzji o zgłoszeniu. Przypominamy również, że zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Podział na regiony kraju oraz kilka kategorii, ułatwia dotarcie do odpowiedniej grupy.

Jeżeli interesują Cię ogłoszenia dla modelek, nasz Serwis Modeling.pl jest doskonałym miejscem. Oferty pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się praktycznie co kilka godzin.

Warto zamieścić ogłoszenie o zleceniach dla modelek, każde ogłoszenie publikowane jest na kilku serwisach w sieci co gwarantuje duży odzew.

Jeżeli interesują Cię najnowsze ogłoszenia, szukasz pracy jako modelka, fotomodelka, zobacz w menu górnym Aktualne ogłoszenia.

Jeżeli szukasz modelek do zdjęć i chcesz zamieścić ogłoszenie, zobacz w menu górnym Dodaj nowe ogłoszenie bezpłatnie.

Wyróżnione ogłoszenia

Modelka do zdjęć fitness. Kraków i okolice
Szukamy modelki do zdjęć ćwiczeń na siłowni zewnętrznej. Zgłoszenia dziewcząt tylko z Krakowa i okolicy.

Aktualnie ogłoszeń: 16

1   2  

Poszukiwany zdolny, dowcipny człowiek z widoczna nadwagą do projektu wideo
Dział wideo Gazeta.pl poszukuje bohatera do projektu wideo.

Statyści, Radom
Do serialu telewizyjnego poszukujemy statystów: kobiet i mężczyzn

Reklama, Warszawa
Poszukujemy osób do reklamy alkoholu

Warszawa , Modelka do filmu promocyjnego.
Poszukiwana modelka do filmu promocyjnego z Warszawy

Modelki, Kraków
Firma UND-HAIR Distribution poszukuje modelek do upięć i stylizacji.

Modelka, Olsztyn
Poszukuję modelki do sesji zdjęciowej w Olsztynie

Casting Fuku Models agencja modeli i modelek
CASTING FUKU MODELS - WROCŁAW Marzysz o karierze modelki, podróżach, chodzeniu po wybiegu i sesjach z najlepszymi fotografami? POZWÓL SIĘ ODKRYĆ!

Kalendarze - sezon 2016
Komercyjne zlecenia kalendarzowe dla kobiet w wieku 18-30 lat.

klip
Poszukujemy MODELEK z całej Polski do klipu muzycznego Dobry stawki Wymagania: Wzrost :173-183. Waga do 60 kg. Duży naturalny biust

Spot promocyjny hotelu
Szanowni Państwo. GoodEye Grupa Medialna poszukuje kobiety i mężczyzny do roli w spocie promującym hotel w Świnoujściu. Poszukujemy osób z okolicy Świnoujścia lub Szczecina. Zlecenie płatne.