Praca dla Modelek i Fotomodelek

Ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się codziennie, na terenie całego kraju, niemal we wszystkich agencjach modelek oraz różnych portalach ogłoszeniowych.

Ciężko jednak śledzić codziennie kilkadziesiąt serwisów i szukać ogłoszeń o pracy dla modelek i fotomodelek, tym bardziej, że niektóre ogłoszenia pojawiają się tylko na stronach agencji modelek. Dlatego na naszej stronie codziennie publikujemy ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek, zleceniach do sesji zdjęciowych, dla aktorek, statystów oraz uczestniczek konkursów miss. Każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od doświadczenia i predyspozycji. Wyszukiwanie ogłoszeń ułatwia podział na płeć, region kraju oraz rodzaj zlecenia.

Wkrótce postaramy się wprowadzić funkcjonalność weryfikacji ogłoszeniodawców co znacznie ułatwi Wam podjęcie decyzji o zgłoszeniu. Przypominamy również, że zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Podział na regiony kraju oraz kilka kategorii, ułatwia dotarcie do odpowiedniej grupy.

Jeżeli interesują Cię ogłoszenia dla modelek, nasz Serwis Modeling.pl jest doskonałym miejscem. Oferty pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się praktycznie co kilka godzin.

Warto zamieścić ogłoszenie o zleceniach dla modelek, każde ogłoszenie publikowane jest na kilku serwisach w sieci co gwarantuje duży odzew.

Jeżeli interesują Cię najnowsze ogłoszenia, szukasz pracy jako modelka, fotomodelka, zobacz w menu górnym Aktualne ogłoszenia.

Jeżeli szukasz modelek do zdjęć i chcesz zamieścić ogłoszenie, zobacz w menu górnym Dodaj nowe ogłoszenie bezpłatnie.


Aktualnie ogłoszeń: 9

Wakacyjna przygoda na planie zdjęciowym !
W związku z okresem wakacyjnym oraz licznym zapotrzebowaniem na młodych aktorów oraz modeli, Agencja Aktorska dla dzieci i młodzieży Andy Max zaprasza na casting !

Modelka Biała Podlaska
Poszukuję młodych zgrabnych dziewczyn, które zapozują do rzeźby gipsowej.

Modelki na pokaz fryzjerski
Dystrybutor marki Cotril z Mediolanu organizuje pokaz fryzjerski dla salonów na ok. 70-100 osób. W programie koloryzacja, strzyżenie, pokaz kolekcji SS17.

Castingi do ról filmowych - wakacje 2017
Poszukujemy głównie dziewcząt do głównych ról kobiecych. Do obsadzenia są także epizody.

Klimatyczna sesja zdjęciowa Myszków/Częstochowa.
Poszukuję fotomodelek albo amatorek pragnących bez opłat poszerzyć swoje portfolio o klimatyczne zdjęcia m.in. z rekwizytami!

Casting do roli Magdy
Poszukiwane dziewczyny w wieku 17-21 lat do roli Magdy w filmie o problemach współczesnej młodzieży.

Ambitne projekty filmowe
Mam do zrealizowania dwa ciekawe projekty. Oba mają swoich sponsorów., Zapraszam do współpracy.

Film fabularny o problemach młodzieży i trudnym czasie wchodzenia w dorosłość
Poszukujemy dziewcząt i chłopców w wieku 17-21 lat chętnych do zagrania w filmie fabularnym.

Sesje kalendarzowe - najnowsze zlecenia
Zapraszam do współpracy komercyjnej także osoby bez doświadczenia. Warunkiem jest atrakcyjny wygląd.

Zobacz również...