Praca dla Modelek i Fotomodelek

Ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się codziennie, na terenie całego kraju, niemal we wszystkich agencjach modelek oraz różnych portalach ogłoszeniowych.

Ciężko jednak śledzić codziennie kilkadziesiąt serwisów i szukać ogłoszeń o pracy dla modelek i fotomodelek, tym bardziej, że niektóre ogłoszenia pojawiają się tylko na stronach agencji modelek. Dlatego na naszej stronie codziennie publikujemy ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek, zleceniach do sesji zdjęciowych, dla aktorek, statystów oraz uczestniczek konkursów miss. Każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od doświadczenia i predyspozycji. Wyszukiwanie ogłoszeń ułatwia podział na płeć, region kraju oraz rodzaj zlecenia.

Wkrótce postaramy się wprowadzić funkcjonalność weryfikacji ogłoszeniodawców co znacznie ułatwi Wam podjęcie decyzji o zgłoszeniu. Przypominamy również, że zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Podział na regiony kraju oraz kilka kategorii, ułatwia dotarcie do odpowiedniej grupy.

Jeżeli interesują Cię ogłoszenia dla modelek, nasz Serwis Modeling.pl jest doskonałym miejscem. Oferty pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się praktycznie co kilka godzin.

Warto zamieścić ogłoszenie o zleceniach dla modelek, każde ogłoszenie publikowane jest na kilku serwisach w sieci co gwarantuje duży odzew.

Jeżeli interesują Cię najnowsze ogłoszenia, szukasz pracy jako modelka, fotomodelka, zobacz w menu górnym Aktualne ogłoszenia.

Jeżeli szukasz modelek do zdjęć i chcesz zamieścić ogłoszenie, zobacz w menu górnym Dodaj nowe ogłoszenie bezpłatnie.


Aktualnie ogłoszeń: 11

1   2  

Casting dla dzieci !
Agencja Aktorska dla dzieci i młodzieży zaprasza do współpracy !

Przesłuchania do Szkoły Musicalowej TINTILO
Szkoła Musicalowa TINTILO działająca przy Teatrze Muzycznym TINTILO w Warszawie serdecznie zaprasza uzdolnione artystycznie dzieci w wieku 9-11 lat na przesłuchania wokalno-aktorskie 30 marca (czwartek) o godz. 18.00 do naszej filii w Szkole Podstawowej nr 75 przy ul. Niecałej w Warszawie

Sesja kalendarzowa z legendarnym amerykańskim muscle car
Poszukuję dziewcząt w wieku 18-25 lat chętnych do udziału w ciekawej sesji kalendarzowej z samochodem Shelby Mustang GT 500.

Baltic Chamber Choir ogłasza nabór!
Jeden z najmłodszych zespołów wokalnych w Trójmieście zaprasza na rekrutację! Jeśli tylko potrafisz wydobyć z siebie dźwięk - PRZYJDŹ!

Animator Bielsko Biała
Poszukuje komunikatywnego animatora, który podejmie pracę z dziećmi w Centrum nauki i zabawy.

Wielki Casting Kalendarzowy Wiosna 2017
Zapraszam wszystkie dziewczyny w wieku od 16 do 25 lat na wielki casting kalendarzowy.

Statyści Wrocław
Do serialu telewizyjnego poszukujemy statystów w różnym przedziale wiekowym.

Modelka Szczecin
Poszukuję odważnych dziewczyn na na strzyżenie i koloryzację podczas pokazu fryzur.

Modelka Bielsko Biała
Poszukuję modelki do pozowania przy malowaniu obrazu.

Aktorka Warszawa
Poszukuję atrakcyjne dziewczyny do reklam telewizyjnych i epizodów,

Zobacz również...