Praca dla Modelek i Fotomodelek

Ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się codziennie, na terenie całego kraju, niemal we wszystkich agencjach modelek oraz różnych portalach ogłoszeniowych.

Ciężko jednak śledzić codziennie kilkadziesiąt serwisów i szukać ogłoszeń o pracy dla modelek i fotomodelek, tym bardziej, że niektóre ogłoszenia pojawiają się tylko na stronach agencji modelek. Dlatego na naszej stronie codziennie publikujemy ogłoszenia o pracy dla modelek i fotomodelek, zleceniach do sesji zdjęciowych, dla aktorek, statystów oraz uczestniczek konkursów miss. Każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od doświadczenia i predyspozycji. Wyszukiwanie ogłoszeń ułatwia podział na płeć, region kraju oraz rodzaj zlecenia.

Wkrótce postaramy się wprowadzić funkcjonalność weryfikacji ogłoszeniodawców co znacznie ułatwi Wam podjęcie decyzji o zgłoszeniu. Przypominamy również, że zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Podział na regiony kraju oraz kilka kategorii, ułatwia dotarcie do odpowiedniej grupy.

Jeżeli interesują Cię ogłoszenia dla modelek, nasz Serwis Modeling.pl jest doskonałym miejscem. Oferty pracy dla modelek i fotomodelek pojawiają się praktycznie co kilka godzin.

Warto zamieścić ogłoszenie o zleceniach dla modelek, każde ogłoszenie publikowane jest na kilku serwisach w sieci co gwarantuje duży odzew.

Jeżeli interesują Cię najnowsze ogłoszenia, szukasz pracy jako modelka, fotomodelka, zobacz w menu górnym Aktualne ogłoszenia.

Jeżeli szukasz modelek do zdjęć i chcesz zamieścić ogłoszenie, zobacz w menu górnym Dodaj nowe ogłoszenie bezpłatnie.


Aktualnie ogłoszeń: 13

1   2  

Modelka do sesji zdjęciowej typu fashion
Niezależna marka modowa poszukuje modelki (dwóch modelek) do kampanijnej oraz lookbook-owej sesji zdjęciowej kolekcji jesień/zima

Aktor
Poszukuję osób z talentem aktorskim do współpracy przy projektach dla dzieci.

Wysokopłatne kalendarze
Poszukuję kobiet w wieku 18-25 lat zainteresowanych udziałem w sesjach kalendarzowych.

Ambitne projekty filmowe - poszukuję prawdziwych pasjonatów sztuki
To ogłoszenie adresowane jest do młodych dziewcząt w wieku 18-25 lat które interesują się kinem alternatywnym i chciałyby zrobić coś naprawdę ciekawego.

Sesja zdjęciowa Myszków/Częstochowa.
Poszukuję fotomodelek albo amatorek pragnących bez opłat poszerzyć swoje portfolio o klimatyczne zdjęcia m.in. z rekwizytami!

Stała współpraca komercyjna przy pozowaniu do zdjęć
Poszukujemy kobiet zainteresowanych stałym, komercyjnym uczestnictwem w sesjach zdjęciowych.

Casting do reklamy piwa TYSKIE
Casting do reklamy piwa TYSKI

Dziewczynki do filmu
Do głównej roli w filmie fabularnym poszukujemy dziewczyn

Dziewczyny i chłopaki na pokaz fryzur toruń 3-4.09
Poszukujemy dziewczyn chętnych na strzyżenie i koloryzację oraz chłopaków na strzyżenie.

Modelki Warszawa
Poszukiwane modelki do bodu sushi

Zobacz również...