Klasyka plus haft. Zestaw w sam raz do pracy.

Kolejna propozycja zestawu z wykorzystaniem produktów marki Matuula to stylizacja do pracy. Praktyczna, wygodna i grzeczna jak na pracę w biurze przystało.

Nie jest to zestaw spełniające typowe wymagania tzw. dress code. To alternatywa dla młodych kobiet, które w swoim stroju do pracy mogą sobie pozwolić na nieco więcej luzu. Co wyróżnia naszą stylizację. Owe połączenie klasyki – szare cygaretki i płaskie, wygodne buty typu oxford – z nietuzinkowym topem w kolorze écru (zwróćcie uwagę na kieszonkę z haftem kaszubskim). Z pewnością dobry zastępnik tradycyjnej koszuli z długim rękawem, zwłaszcza o tej porze roku, kiedy temperatura w biurze daje nieźle popalić. Zawsze bezpieczniej mieć przy sobie zapinany kardigan lub żakiet. Obowiązkowy element to torebka – wykonana jest z materiału imitującego zamsz (bardzo przyjemna w dotyku). Tutaj również wkrada się haft – tym razem krakowski.
Wciąż mało w naszej polskiej modzie nawiązań do rodzimej tradycji i folku. Szukamy inspiracji na wybiegach, wśród kultur i grup etnicznych poza granicami kraju, nie dostrzegając pozostałości naszych przodków. Być może dlatego, że nasz rodzimy folk często mylnie kojarzony jest z tzw. cepelią. Tak być nie musi. Chcemy w tym miejscu wskazać na markę Matuula, która umiejętnie łączy nasz polski folk ze współczesnym streetwearem. Tutaj to hafty odgrywają główną rolę i co najważniejsze, robią to bardzo subtelnie w detalach, na tle prostych form.
Lubicie takie połączenia? Zapraszamy do sklepu internetowego: Matuula.pl

T-shirt i torebka wykorzystane w stylizacji pochodzą od marki Matuula.

Fotograf: Izabela Adamczyk
Modelka: Anna Zarańska
MUA: Orianna Rakowska
Stylizacja: Magdalena Madej

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)


Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*