Letnia sielanka – stylizacja z Metki

Biel i błękit. Komu te kolory kojarzą się z zimą? Czyż nie bardziej przywodzą one na myśl kolor letniego nieba czy białych domków na greckiej wyspie Santorini? Która z nas choć raz nie marzyła o sesji na tej właśnie wyspie…

Dziś nie będzie greckich klimatów, ale pozostaniemy przy stylu folk. A ten wcale nie musi być staroświecki jak to się powszechnie przyjęło. Obalmy w końcu ten mit i powiedzmy sobie wprost – STYL FOLK JEST W MODZIE! Nie ma zbyt wielu zwolenników? Też tak myślałam – dokładnie rok temu, oglądając zapowiedzi WGSN. A tymczasem? Przywodzące na myśl wiejskie klimaty ubrania sprzedają się w sieciówkach jak świeże bułeczki!

Nie jesteś fanką folku? Rozumiem, nie ma problemu. Ale być może podobają Ci się modne w tym sezonie bluzki z odkrytymi ramionami – latem warto je odsłonić, czyż nie? Lekki brązik opalenizny podkręcisz jeszcze bardziej zakładając białe spodnie. Do tego japonki i duża torebka – przyda się w drodze na plażę. Pomieści strój kąpielowy, ręcznik, olejek do opalania i inne rzeczy, np. nowy numer magazynu modowego. 😉 Znamy to!

Zgadnijcie skąd pochodzi ta stylizacja? Z second handu Metka. Mieszkacie w Krakowie lub zamierzacie tu wkrótce wpaść? Zajrzyjcie koniecznie do Metki. Kto by pomyślał, że w sklepie z odzieżą używaną można znaleźć tak fajne ciuchy – i co najważniejsze, modne ciuchy. Koszt całego zestawu mieści się w kwocie 103 zł, uwierzycie? Czyli mniej więcej jedna rzecz w Zarze. Nie warto przepłacać. Zarobione pieniądze lepiej zainwestować w kosmetyki lub podróże – modelki wiedzą o tym najlepiej. 😉 Udanych wojaży! Wracajcie z wakacji jeszcze piękniejsze!

Fotograf: Izabela Adamczyk
Modelka: Maryna Bondarevska
MUA: Magda Zemowska
Stylistka: MMadej Fashion

Całość stylizacji pochodzi z second handu Metka.
Second hand Metka, ul. Beskidzka 30/2c, Kraków

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)


Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*