Moda i Perfumy

Na każdy sezon projektanci przygotowują nam swoje autorskie kolekcje. Jak nie pogubić się w najnowszych trendach? Jakie dodatki dobrać, by zawsze wyglądać modnie? O tym wszystkim możecie przeczytać w dziale Moda i perfumy.

Współczesna moda jest szalenie różnorodna, a fakt ten bardzo nas cieszy. W każdym sezonie pojawia się wiele trendów, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Nieważne, czy preferujemy styl glamour, vintage czy boho – jesteśmy w stanie skompletować dla siebie całą szafę.

W tym dziale będziemy śledzić najnowsze trendy modowe. Zobaczymy, co się dzieje w świecie wielkiej mody, jakie kolekcje przygotowują najbardziej znani projektanci. Sprawdzimy także, co ciekawego wybrać możemy w sieciowych sklepach.

Skupimy się także na dodatkach – wszak buty, torebki, paski, szaliki czy czapki stanowią integralną część naszego stroju i nie należy o nich zapominać.

Kobiety kochają piękne zapachy – dlatego ten dział poświęcony jest także perfumom. Sprawdzimy, które warto kupić (dla siebie lub jako prezent dla ukochanej osoby).

Dzięki nam dowiecie się, co wybrać, aby zawsze olśniewać stylem!

Historia ubioru, cz. 1

Historia ubioru

Moda, tak jak wszystko, na przestrzeni wieków ulegała wielu zmianom. Jeśli chcesz przeczytać o pierwszym bikini sprzed paru tysięcy lat, wejdź tu. Zapraszamy na fascynującą podróż poprzez wieki, w czasie której zobaczycie, co nosiły wasze rówieśnice. Uwaga, zdjęcia nie przedstawiają ...

Czytaj więcej »