Nowa TY! Kariera poprzedzona metamorfozą

Nowa Ty, czyli metamorfoza po całej linii. Pierwszy krok do zmiany swojego życia, pierwszy krok do kariery modelki – myślałaś już o tym? W życiu każdej z nas przychodzi taki okres, że chcemy diametralnie go zmienić. Sercowe zawirowania, zawodowe problemy czy ogólne, egzystencjonalne kłopoty sprawiają, że mamy nadzieję, że metamorfoza będzie receptą na zmianę i początkiem lepszego rozdziału.

Na pewno wiele z nas tak miało. Analizujemy wówczas, od metamorfozy fryzury po przemianę sylwetki, planując częste wizyty na siłowni, odwiedzamy sklepy ze zdrową żywnością, by nasza lodówka zapełniła się przysmakami, które odmienią nas od wewnątrz. Ważne decyzje w życiu są poprzedzone lub często idą w parze z metamorfozą innych elementów. Świetnym przykładem będą światowe kariery wielu modelek – ich sukces poprzedzony był pełną metamorfozą – fryzury, sylwetki, sposobu życia . Gotowe na przemianę?

Metamorfozy fryzur
Coco Chanel mawiała, że “gdy kobieta ścina włosy, to znak, że chce zmienić swoje życie”. Zgadzacie się z nią? Metamorfozy fryzur często dyktowane są takimi pobudkami. I słusznie! W świecie modelingu zmiana jest rzeczą stałą. By dopasować się do rynku trzeba ciągle poddawać się panującym trendom. Nie możesz być “przywiązana” do swojego koloru włosów, gdy na potrzeby sesji musisz je przefarbować. Podatność na zmiany i dostosowanie się do nich to nie tylko element Twojego wizerunku, ale i osobowości. Udowadniasz tym, że nie jesteś hermetyczna a otwarta na zmiany i elastyczna. Od czego zacząć, by metamorfoza była udana. Oczywiście od włosów. Poszukaj fryzury, która Ci się podoba, poproś o pomoc stylistkę, zapytaj fryzjera jaka zmiana będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. Metamorfozy fryzur maja to do siebie, że oprócz włosów zmieniają także Ciebie wewnętrznie.

Metamorfoza sylwetki
Metamorfozy fryzury już za nami, teraz kolej na nasza figurę. To kolejna ważna, życiowa zmiana, która wpłynie na Twój wygląd, samopoczucie i zdrowie. Stwórz zbilansowaną dietę, z pomocą specjalisty lub sama, wprowadź zdrowe nawyki do Twojego jadłospisu i częściej odwiedzaj siłownię. Załóż sobie cele i wytrwale do nich dąż. Po tych wszystkich zmianach, odśwież swoją szafę, usuń z garderoby elementy zbędne, dawno już nie modne a wypełnij ją ciuchami, które podkreślą Twoją urodę i pokażą, że masz swój niepowtarzalny styl! Podobnie jak w przypadku włosów, metamorfoza sylwetki to także kształtowane charakteru. Udowadniasz w tym swoją wytrwałość, samodyscyplinę i motywację. Jeśli chcesz być modelką z prawdziwego zdarzenia troska o sylwetkę musi być dla Ciebie ważna. Dbaj o siebie, bo to jak wyglądasz zdecyduje o Twojej przyszłości! Branża modelingu to miejsce dla ludzi wytrwałych, silnych i niezależnych. Metamorfoza sylwetki to ważny krok, by wejść do świata modelingu.

Metamorfoza po całej linii!
Każda zmiana wychodzi na dobre, mimo, iż czasem nie osiągniecie założonych efektów to zadziała to na psychikę. Bądź wobec siebie szczera i surowa, nie idź na żadne ustępstwa. Niech kariery modelek będą znakomitym przykładem. Ogrom trudu i pracy włożonej nad tworzeniem idealnego wyglądu sprawiły, że dziś światowe wybiegi stoją przed nimi otworem. Uroda to nie wszystko, to często charakter jest kartą przetargową i kluczem do udanej, zawodowej drabiny. Metamorfoza sylwetki, metamorfozy fryzur i szafy to krok w kierunku życia modelki, warto więc odpowiednio je zaplanować, by zrealizować wszystkie założenia.

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)


1 komentarz

  1. “gdy kobieta ścina włosy, to znak, że chce zmienić swoje życie” – Zgadzam się w zupełności 😉 Kiedy tylko w moim życiu pojawia się nuda zawsze najpierw myślę o pójściu do fryzjera i diametralnej zmianie swojego wizerunku XD

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*