Zakochaj się w Barcelonie!

Miasto leżące w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym co roku przyciąga setki turystów. To nie tylko gorące słońce, wspaniały klimat i widoki zapierające dech w piersiach. Podróż do Barcelony to obowiązkowy punkt na mapie.


 
Twoje serce uwiedzie niesamowita architektura i atmosfera panująca na jej ulicach. Katalońskie miasto jest kolebką mody i stylu – kusi niezwykłymi barwami i napawa nowymi inspiracjami. Możesz być pewna, że weekend w Barcelonie wystarczy, by Twoja głowa miała pełne pole do popisu, jeśli chodzi o stylistyczne kreacje.

Idąc ulicą La Rambla, która musi być obowiązkowym etapem podróży poznasz tysiące ludzi, wypijesz orzeźwiającą sangrię w jednym z pobliskich barów i skosztujesz prawdziwej paelli, które zwiedzie Cię aromatem wydobywającym się z wnętrz okolicznych restauracji. W rytmie muzyki flamenco, niosącej radosne pląsy będziesz cieszyć się życiem!

Barcelona to piękne piaszczyste plaże, awangardowe budynki i pomniki oraz setki wydarzeń, które wciągną Cię bez reszty. Naszym zdaniem trzeba tam być, by poczuć gorące serce miasta!

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)


1 komentarz

  1. Tak, myślę że Barcelona może zaprezentować wiele treści i świeżych pomysłów zarówno pod względem “klimatu” miasta i stylu budynków (od Gaudiego do średniowiecznego centrum), jak i pod względem stylu ubierania i podejścia do do garderoby w okresie największych upałów. Gdy chodzi o to jak się ubrać, żeby było najwygodniej i najbardziej komfortowo przy duchocie i upałach, a jednak “po miejsku”

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*