Idealna twarz

Idealna twarz – która z kobiet nie chciałaby jej mieć? Rysów już raczej nie zmienimy (wyjątkiem są operacje plastyczne), lecz możemy zadbać o to, by nasza cera zawsze była idealna i wyglądała promiennie. A zadbana twarz przyciąga wzrok.

Pamiętajmy o tym, by dbać o cerę każdego dnia i nie zaniedbywać tego. Bowiem proste czynności sprawią, iż twarz zawsze będzie wyglądała idealnie.

Punkt pierwszy to kremy. Dobierzmy odpowiedni krem do naszego typu cery (sucha, tłusta, normalna lub mieszana). Starajmy się myć twarz dobrą jakościową wodą lub specjalnymi płynami.

Niezwykle ważny jest także codzienny dokładny demakijaż. Spanie z resztkami kosmetyków na twarzy jest po prostu niedopuszczalne. Pamiętajmy, iż modelki, fotomodelki i hostessy często mają na twarzy sporo kosmetyków kolorowych i trzeba naprawdę starannie się ich pozbyć po sesji czy pokazie.

Nie zapominajmy także o kwestii snu – niewyspanie niestety od razu widoczne jest na twarzy (zaczerwieniona lub blada czy ziemista cera, podkrążone oczy, cienie – to nie wygląda dobrze).

Twarz to nasza wizytówka – dbajmy więc o nią, by była idealna!

Aksamitna twarz

Idealna twarz

Zdrowa i gładka cera to nie tylko dar natury nielicznych szczęśliwców. W dużej mierze jest to zasługą prawidłowej pielęgnacji skóry. Półki sklepowe aż uginają się pod ciężarem licznych kosmetyków polskich i zagranicznych firm. Prawdziwą sztuką jest wybrać ten odpowiedni dla ...

Czytaj więcej »

Urodowe wpadki nie takie straszne

Urodowe wpadki

Artykuł poświęcony różnym incydentom związanym z upiększaniem twarzy i pielęgnacją ciała, które nawet przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i pomimo najlepszych chęci, mogą przytrafić się każdej z nas… Ostrożnie z makijażem! Masz ważne spotkanie, randkę z wymarzonym mężczyzną i chciałabyś ...

Czytaj więcej »