Koncerty i festiwale.

W naszym kraju organizuje się coraz więcej ciekawych koncertów i festiwali. Przyznać trzeba, że mamy możliwość posłuchania naprawdę dobrej muzyki – jeszcze w roku 2015 oraz już w nadchodzących 2016. Gdzie i kiedy?

Wielbicieli spokojnego, nieco melancholijnego i pełnego emocji grania z pewnością nie może zabraknąć na koncercie zespołu LemON w łódzkiej Wytwórni. Koncert odbędzie się 28.11. 2015. Charyzmatyczny lider Igor Herbut z pewnością podbije serce niejednej fanki.

Koncert na stadionie

Koncert na stadionie

Ci, którzy lubią mocniejsze brzmienia, mogą wybrać się na koncert amerykańskiego zespołu Crazy Town. Grupa powstała w 1995 roku w Nowym Jorku. Od tego czasu cieszy się niegasnącą popularnością na całym świecie. Występ odbędzie się 1.12. 2015 w krakowskim Kwadracie.
12.12. 2015 natomiast nie lada gratka dla fanów Florence and The Machine. Artystka wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Z pewnością usłyszymy takie hity, jak „Cosmic Love”, „Spectrum” czy „Breath of Life”.

Na początku przyszłego roku ( a dokładniej 23.01) w na warszawskim Torwarze zagra niezwykle popularna Ellie Goulding. Tego samego dnia w Ergo Arenie swoim głosem podzieli się ze słuchaczami Andrea Boccelli.

Dzień później zaś wystąpi w Polsce zespół Slipknot. Jak zwykle przygotować się będzie trzeba na ekstremalne muzyczne doznania. Grupa słynie także z niezwykle oryginalnych przebrań i akcesoriów scenicznych – muzycy zwykli bowiem występować w budzących grozę maskach.

Zespół Disclosure, znany choćby z utworów „You&Me” czy „Latch”, współpracujący z takimi artystami, jak Eliza Doolittle czy Sam Smith, zagra koncert 13.02.2016. Posłuchać go będzie można na warszawskim Torwarze.

Fanów hardrockowego zespołu Scorpions z pewnością ucieszy fakt, iż już na początku kwietnia przyszłego roku wystąpi on w Krakowskiej Tauron Arenie.
Nie zapominajmy także o festiwalu Open’er, który rozpocznie się 29.06.2016. W sierpniu zaś wystąpi w naszym kraju Rihanna.

W październiku przyszłego roku fani The Cure będą mogli posłuchać swojej ulubionej kapeli w Atlas Arenie w Łodzi.

W najbliższym czasie z pewnością czeka nas wiele wspaniałych muzycznych doznań. Usatysfakcjonowali będą zarówno ci, którzy lubią subtelne, spokojne dźwięki, jak i wielbiciele mocniejszego grania. Zapraszamy zatem na koncerty i festiwale muzyczne – na pewno będziecie bawić się znakomicie!

4 komentarze

  1. Slipknot znowu w Polsce będzie ogłuszał ludzi ;D

  2. A ja tam lubię Slipknota, może nie wszystkie piosenki, ale większość !!

  3. Rihanna???!! Kiedy gdzie ??!! Nic o tym jeszcze nie słyszałam… Pewnie bilety też będą w fajnej cenie … 😉

  4. 5 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie 😉

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*