Piękne włosy

W zawodzie modelki włosy są kwestią niezwykle istotną. Musimy dbać o nie każdego dnia – aby zawsze były lśniące, zdrowe i pełne blasku. Jak zatem odpowiednio pielęgnować swoje włosy?

Zadbane włosy to nasza wizytówka – pamiętajmy o tym. Przesuszone, z rozdwojonymi końcówkami lub przetłuszczone – na to nie może sobie pozwolić modelka ani hostessa.

Pamiętajmy, by odwiedzać fryzjera przynajmniej raz na kwartał. Regularne przycinanie końcówek zapobiegnie ich nieestetycznemu rozdwajaniu.
Kolejna kwestia – szampon to nie wszystko. Włosy należy bowiem nawilżać, stosując odpowiednie odżywki, maski oraz olejki. Tylko wtedy będą zawsze piękne i błyszczące.

Nie zapominajmy także o domowych sposobach, istnieje mnóstwo przepisów na naturalne specyfiki do pielęgnacji włosów choćby z wykorzystaniem oliwy, jajek czy rumianku – te produkty każda z nas z pewnością posiada w domu.

Odpowiednia dieta też jest w stanie wpłynąć pozytywnie na stan włosów. Nieważne, czy są proste czy kręcone, długie czy krótkie – istotnym jest, aby nasze włosy zawsze były odpowiednio pielęgnowane!

Miej wspaniałe włosy

Wspaniałe włosy

Włosy… Od nich zależy 80% naszego wyglądu, nic więc dziwnego, iż od najdawniejszych czasów zarówno kobiety jak i mężczyźni przywiązują ogromną wagę do ich wyglądu. To od nich głównie zależy pierwsze wrażenie jakie sprawiamy na nowo poznawanych osobach. Odpowiednie dobranie ...

Czytaj więcej »

Na pomoc wypadającym włosom

Piękne włosy

Wypadanie włosów to największy wróg lśniącej i bujnej czupryny. A przecież zadbane, gęste i błyszczące włosy są gwarantem atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia każdej kobiety bez względu na wiek. Wypadanie włosów naprawdę można powstrzymać. Przyczyny nadmiernego wypadania Wypadanie włosów to ...

Czytaj więcej »