Studio fotograficzne w Krakowie do wynajęcia

Studio Erica oferuje tanie studio fotograficzne na wynajem w samym centrum Krakowa. Studio fotograficzne Erica w Krakowie jest profesjonalnie wyposażone w sprzęt i tła oraz bardzo wygodne i ciepłe w zimie, do wynajmu na godziny. Zapraszamy amatorów i profesjonalistów.

Fotografia profesjonalna wymaga profesjonalnego studia fotograficznego, wyposażonego w odpowiedni sprzęt i oświetlenie, które są niezbędne do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Wielu fotografów czy profesjonalnych ekip, decyduje się na wynajem studia na godziny lub dni, zamiast posiadania stałego miejsca do pracy.

Studio fotograficzne Kraków canon-5d-mark

Aby wynająć studio fotograficzne warto przejrzeć oferty wielu firm oferujących wynajem studia fotograficznego. Ważne jest, aby studio było położone w spokojnej okolicy. aby nie tylko dobrze się w nim pracowało, ale też, aby mieć zapewniony dobry dojazd. Przydałby się też parking lub w najbliższej okolicy dworzec pkp lub autobusowy jak również dobra komunikacja miejska.
Dobre studio fotograficzne powinno być ciche i spokojne, tak, aby zapewniało pracę w miłej i przytulnej atmosferze.
Niejednokrotnie firmy oferujące studia fotograficzne na wynajem współpracują z profesjonalistami oferującymi usługi dla fotografów. Dobrze jest jeśli studio fotograficzne może polecić dobrych wizażystów, makijażystów, fryzjerów, stylistów, a także asystentów i scenografów.

Studio fotograficzne Kraków

Studio fotograficzne powinno być wyposażone w odpowiednie lampy, które zapewniają oświetlenie niezbędne do pracy fotografa. Kolejnym niezbędnym wyposażeniem jest zestaw teł w różnych kolorach. Studio fotograficzne dysponuje tłami w kolorze białym, czarnym i szarym, które są standardowo zawsze na wyposażeniu studia. Ponadto studia fotograficzne dysponują tłami w innych kolorach. Dobre studio posiada w ofercie nawet kilkanaście kolorów teł do dyspozycji fotografa. Ponadto do wyposażenia studia fotograficznego zalicza się taki sprzęt, jak czasza, beuty dish, snoot. Ważnym wyposażeniem, bez którego nie może obejść się dobre studio fotograficzne, są komplety statywów. Istotnym wyposażeniem jest także komplet blend i dyfuzorów, w kolorach czarnym, białym, srebrnym i inne. Najczęściej, w przypadku studia fotograficznego do wynajęcia, użycie sprzętu znajdującego się w studio, jest wliczone w cenę wynajmu.

Dobre studio fotograficzne powinno posiadać również dodatkowe pomieszczenia wykorzystywane w różnych celach. Niezbędnym pomieszczeniem jest miejsce do makijażu modeli wyposażone w duże, dobrze oświetlone lustro i miejsce do wykonywania makijażu. Studio fotograficzne na wynajem zwykle posiada również pomieszczenie socjalne z czajnikiem i ekspresem do kawy, gdyż nie można wyobrazić sobie owocnej pracy bez chwili odpoczynku i gorącego napoju. Niezbędnym pomieszczeniem jest również toaleta lub łazienka.

Wynajęcie studia fotograficznego łączy się z kosztami. Zwyczajowo studio fotograficzne wynajmuje się na godziny lub na cały dzień. W przypadku stawki godzinowej, można wynająć studio na minimum dwie godziny w przypadku przekroczenia czasu wynajmu, obowiązuje dopłata za każdą rozpoczętą godzinę wynajmu. Oczywiście można wynająć studio fotograficzne na dwie, trzy, cztery godziny itd. Jednak minimalna stawka równa jest wynajęciu studia fotograficznego na dwie godziny. Wyższe stawki obowiązują w godzinach wieczornych od 18 a także w soboty, niedziele i święta. Opcja wynajmu studia na godziny jest bardzo wygodną i opłacalną formą dla osób, które nie są w stanie utrzymać własnego studia fotograficznego.

Artykuł został przygotowany i napisany na podstawie materiałów ze strony Studia Erica www.studioerica.pl najczęściej wynajmowanego studia fotograficznego w Krakowie. Jego zaletą są niskie ceny, lokalizacja w centrum Krakowa, wysokie pomieszczenia 4 m, bogate wyposażenie, miła atmosfera. Jeśli masz wątpliwości czy sobie poradzisz to będziesz zaskoczony jakie to proste. Zrealizuj swoje pomysły zdjęciowe w naszym studiu, nie będziesz zawiedziony.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*