Szminka, pomadka w płynie czy błyszczyk?

Perfekcyjnie wyglądające usta niestety nie wyglądają olśniewająco przez cały dzień. W większości przypadków, efekt wypracowany rano, niknie tuż po spożyciu posiłku. Sprawdź, która z propozycji do ust jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Pomadka
Pomadka jest najpopularniejszą formą makijażu ust. Znana, lubiana, w formie stałej, podbijała serca naszych matek i nasze. Ogromną popularnością cieszą się zazwyczaj te w intensywnych kolorach czerwieni i fuksji. Niestety, w wielu przypadkach, trwałość idzie w parze z wysuszaniem, co trudno jest przezwyciężyć, a jak wiadomo – przesuszone usta nie wyglądają atrakcyjnie.
Problemem jest samo nałożenie pomadki. W przypadku śmiałych kolorów potrzebujemy nieco czasu, konturówki o odcień jaśniejszej od pomadki oraz lusterka. Początkowo obrysowujemy kontur ust, zaczynając od środka do kącików. Samo nakładanie pomadki powinno odbywać się przy pomocy pędzelka, co pozwala na kontrolowanie zarówno miejsca rozłożenia, jak i odcieniu.
Tradycyjna pomadka jest doskonałą propozycją na poważniejsze wyjścia, wieczory.

Pomadka w płynie
Pomadki w płynie są w ostatnim czasie hitem i niewątpliwie stanowią złoty środek dla każdej z nas. W zależności od odcienia i samego produktu – będą doskonałym kosmetykiem codziennym, a także wieczorowym. Uzupełnione substancjami nawilżającymi, z solidną dawką pigmentu, pozostają na ustach przez długi czas, a do tego doskonale się aplikują – bez zbędnego spędzania dłuższego czasu przed lustrem. Bezapelacyjnie polecamy!
Dla którego z kosmetyków biją wasze serca? Może macie inne propozycje na makijaż ust?

Błyszczyk
Błyszczyki kocha każda z nas. Jasne, świeże odcienie, nadające ustom blasku i niepowtarzalnego uroku, dość szybko schodzą z naszych ust. W wielu przypadkach drobinki uwydatniają niedoskonałości, toteż przy przesuszonych ustach, warto wybrać produkty bez dodatku kawałeczków brokatu.
Zaletą błyszczyku jest to, że stanowi on dość bazowy, codzienny produkt, którego użycie nie wymaga od nas masy czasu, skupienia i przemyślanego nakładania. Po kilkunastu sekundach warstwa zasycha, a my możemy cieszyć się wyglądem. Błyszczyków możemy używać nawet kilka razy dziennie, bowiem większość z nich nie pozostawia nieestetycznego wyglądu „zmytych ust”.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*