Termiczna zalotka do rzęs

Termiczna zalotka do rzęs to świetny gadżet dla tych z was, które nie lubią bądź nie mogą używać tradycyjnej zalotki. Podkręć swoje rzęsy przy użyciu ciepła!

Termiczna zalotka do rzęs jest ciekawym i niebanalnym gadżetem urodowym. To fajna alternatywa zwykłej zalotki, która używana w nieprawidłowy sposób jest w stanie zniszczyć rzęsy lub znacząco pogorszyć ich stan. Jesteś szczęśliwą posiadaczką niesfornych rzęs, które są proste lub wywijają się na wszystkie strony? W takim razie zalotka termiczna doskonale się u ciebie sprawdzi. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałaś, to zapraszam do lektury.

zalotka termiczna do rzęs

Termiczna zalotka do rzęs – co to takiego?
Termiczna zalotka do rzęs, jak już wcześniej wspomniałam, jest alternatywą dla tradycyjnej zalotki. Obie mają za zadanie podkręcić rzęsy, jednak działają w inny sposób. Używając zwykłej zalotki, naciskamy i wyginamy rzęsy, natomiast zalotka termiczna podkręca je przy użyciu ciepła. Można powiedzieć, że działa podobnie jak zwykła lokówka do włosów. Zalotka termiczna do rzęs wyglądem przypomina tusz do rzęs, a raczej szczoteczkę od tuszu do rzęs.

Jak używać termicznej zalotki do rzęs?
Sposób użycia tej zalotki jest banalnie prosty – używa się jej znacznie łatwej niż zalotki tradycyjnej. Po włączeniu urządzenia trzeba odczekać ok. 1 minuty, aby zalotka mogła się nagrzać. Po tym czasie jest gotowa do użycia. Trzeba operować nią dokładnie tak samo, jak zwykłym tuszem do rzęs. Zatem aby podkręcić rzęsy, należy wykonywać takie ruchy, jak przy ich malowaniu. Zalotka termiczna przy użyciu ciepła skutecznie i trwale podkręca rzęsy.

zalotka termiczna

Zalotka termiczna a tradycyjna
Zalotka tradycyjna ma wiele przeciwniczek, które obawiają się, że pod wpływem silnego nacisku może ona zniszczyć ich rzęsy. Ponadto podkręcenie przy pomocy zwykłej zalotki nie zawsze wygląda ładnie, ponieważ rzęsy są wygięte tylko w jednym miejscu. Natomiast wybierając termiczną zalotkę do rzęs, te problemy znikają. Używając jej, nie naciskamy na rzęsy, a ponadto podkręcenie wygląda naturalnie i jest równomierne. Poza tym zalotki termicznej używa się znacznie łatwiej. Nie trzeba kombinować, aby dokładnie złapać wszystkie rzęsy i zagiąć je w odpowiednim miejscu. Wystarczy tylko je „pomalować”.

Termiczna zalotka do rzęs – gdzie kupić i za ile?
Termiczną zalotkę do rzęs można nabyć w każdej perfumerii Sephora, gdzie kosztuje ok. 80 zł. Jeśli jest to dla was za duży wydatek, to śmiało poszukajcie takiej zalotki np. na Allegro, gdzie można ją kupić znacznie taniej. Trzeba jednak mieć na uwadze, że tańsze zamienniki mogą działać i wyglądać nieco gorzej.

termiczna zalotka do rzęs

Czy warto zainwestować w termiczną zalotkę do rzęs? Jak najbardziej. To naprawdę ciekawy gadżet, który przede wszystkim świetnie spełnia swoją rolę, czyli skutecznie i długotrwale podkręca rzęsy, a ponadto w żaden sposób ich nie niszczy. Masz dość użerania się z tradycyjną zalotką? Koniecznie wypróbuj zalotkę termiczną.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*