Urban Folk – trend w wydaniu marki Matuula

Marka Matuula to opcja dla kobiet i mężczyzn, których inspiruje styl folk w niebanalnym wydaniu, a zwłaszcza dla miłośników haftów.

Marka oferuje polski design – współczesny, a zarazem ludowy. Hasło „polski produkt” – zyskujące przez ostatnie lata na popularności – przyświeca marce Matuula. Tego typu ubrań i dodatków z pewnością nie znajdziecie w sieciówkach.
Styl marki osobiście kojarzy nam się z tegorocznym trendem na tzw. „Urban Folk”. To właśnie on spośród wielu innych trendów, zainspirował wielkich projektantów. Interpretując, chodzi tutaj o prezentację folkowego stylu w unowocześnionej formie. Produkty ze sklepu Matuula.pl oddają ten trend w 100%. Chcecie się przekonać? Zobaczcie naszą propozycję stylizacji.

Połączenie szarego T-shirtu z jeansowymi spodenkami z pozory wygląda banalnie. Gdy przyjrzycie mu się bliżej, dostrzeżecie detale, które dodają smaku zestawowi. Prezentowany na kieszonkach haft pochodzi z gór i jak na góralską modę przystało, nieźle komponuje się z koronkami (tak, tymi na spodenkach).
Na jaką torebkę dziś postawimy? Podążając dalej tropem haftów migrujemy na północ Polski. Żółta torebka z haftem kaszubskim to prawdziwy bestseller. Sprawdzi się w letnich stylizacjach na co dzień i nie tylko.

To a’propos tegorocznych trendów. Czas przejść do akcji! W przerwie między castingami proponujemy wybrać się na spacer. Moda i wygoda gwarantowana! Podobno “dziewczyny lubią brąz, a słońce o tym wie”. A więc marsz w plener – spalamy kalorie, łapiemy promienie słoneczne i cieszymy się nadchodzącymi wakacjami.
Udanego wypadu!

T-shirt i torebka wykorzystane w stylizacji pochodzą ze sklepu Matuula.pl.

Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Modelka: Anna Zarańska
Wizaż: Orianna Rakowska
Stylizacja: Magdalena Madej

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*