Idealne sukienki od Google

Aktualnie Google skupia się na nowym, ciekawym projekcie – zamierza stworzyć zindywidualizowane ubrania! W tym celu zrobi to, co potrafi najlepiej, czyli zbierze dane na temat danej osoby i korzystając z nich zaprojektuje perfekcyjne dopasowany strój. Jak to możliwe?

Google zbiera o nas dosłownie wszystkie informacje. Doskonale wie co dzisiaj jadłaś na śniadanie oraz jakie perfumy zamierzasz kupić w najbliższym miesiącu. Google już wie, że niedługo masz sesję zdjęciową i w natłoku spraw przestałaś trzymać się diety. Jeśli przez to przytyjesz lub przejdziesz na nową – pewnie też się dowie. Czekolada na doła? Google wie, którą lubisz najbardziej. Objadasz smutki bardziej, niż pusheen? Może sushi – przecież je uwielbiasz. A jeśli jesteś jedną z tych osób, które dzielą się w Internecie nawet refleksjami na temat najbardziej prywatnych czynności, to można powiedzieć, że już niczego nie ukryjesz przed tą marką.

Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale Googla nie oszukasz

Nie warto wypierać się i twierdzić, że akurat o TOBIE wcale tylu danych Google nie zebrało. Wszystkie wyszukiwania i lokalizacje są pieczołowicie zbierane. Z jednej strony można czuć się osaczonym, ale z drugiej – jakże spersonalizowane mogą być dzięki temu usługi, z których korzystasz, w tym również ubrania.

Jak dotychczas dzięki firmie Google mamy wiele bardzo przydatnych aplikacji. Jest to przedsiębiorstwo niewątpliwie innowacyjne. Ich nowoczesność idzie tak daleko, że Google wychodzi z naszych urządzeń elektronicznych i zaczyna rozglądać się po naszej… szafie!

W tym celu Google podejmuje współpracę z H&M. Marka zajmie się przełożeniem projektów na prawdziwą odzież. Przygotowanie takiego ubrania powinno zająć ok. miesiąca. Koszt zaczyna się od 99 dolarów w górę. Skusicie się?

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*