Podróże

Chyba każdy z nas kocha podróżować, poznawać nowe miejsca, kultury, smaki i zwyczaje. Dlatego w tym dziale przedstawiać Wam będziemy najmodniejsze rejony – zarówno te znajdujące się w Polsce, jak i poza jej granicami. Zapraszamy!

Podróże stanowią integralną część naszego życia. Niezależnie od tego, czy planujemy kilkutygodniowy wyjazd na wakacje czy też weekend w miejscowości oddalonej od naszego miejsca zamieszkania o kilkanaście kilometrów – każdy wyjazd cieszy i przynosi mnóstwo satysfakcji oraz pięknych wspomnień.

W tym dziale sprawdzimy zatem, dokąd warto się udać, gdzie czekają na nas najpiękniejsze widoki, wspaniałe zabytki, niezwykłe atrakcje. Przeanalizujemy także kulturę i sztukę poszczególnych regionów Polski i świata.

Podróże nierozerwalnie łączą się także z kulinariami – poradzimy zatem, co warto zjeść w danym miejscu. Sprawdzimy, gdzie znaleźć niedrogi, a jednocześnie dobry nocleg.

Zapraszamy zatem wszystkich do wybrania się z nami w niejedną fascynującą podróż!

Zakochaj się w Barcelonie!

Miasto leżące w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym co roku przyciąga setki turystów. To nie tylko gorące słońce, wspaniały klimat i widoki zapierające dech w piersiach. Podróż do Barcelony to obowiązkowy punkt na mapie.   Twoje serce uwiedzie niesamowita architektura i ...

Czytaj więcej »

Zapraszamy do Tykocina

Tykocin Zamek

Wschodnie rejony naszego kraju często są miejscem pomijanym, jeśli chodzi o wyjazdy. Zupełnie niepotrzebnie. Znajdziemy tu bowiem mnóstwo ciekawych, fascynujących miejsc i cudownych zabytków. Zapraszamy zatem na wycieczkę do Tykocina! Tykocin jest pięknym miastem położonym nieco na zachód od Białegostoku. ...

Czytaj więcej »