Zostań miss

Jak zostać miss? To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele młodych dziewcząt. Przyznać trzeba, iż Polski słyną z niebywałej urody, a w naszym kraju odbywa się wiele konkursów miss. Czy warto zatem próbować w nich swoich sił?

Zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i regionalnym, organizowane są niezliczone konkursy miss. Zapewne niejedna młoda kobieta zastanawia się nad udziałem w takim przedsięwzięciu.

Gorąco zachęcamy do próbowania swoich sił – wszak nierzadko dzięki wygranej w konkursie miss lub choćby wzięciu w nim udziału otwieramy przed sobą wiele drzwi. Już sam udział to niezwykła przygoda, możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, zawarcia istotnych kontaktów.

„Ale jak to zrobić?” –zapyta z pewnością wiele z Was. Nic prostszego – jeżeli uważacie, że macie do tego predyspozycje (a pamiętajmy, iż liczy się zarówno wygląd, jak i cechy charakteru – pewność siebie, przebojowość, odwaga), bez wahania udajcie się na casting.

Być może okaże się, iż bez problemu zakwalifikujecie się do kolejnego etapu. Nawet jeśli tak się nie stanie – zawsze będzie to jakieś nowe doświadczenie. A być może otworzy się droga do dużej kariery? Powodzenia!

Mamy nową Miss Polski 2015

Miss Polski 2015

Dnia 6 grudnia 2015 roku, Magdalena Bieńkowska została wybrana najpiękniejszą z Polek, podczas 25 finału Miss Polski 2015. O ten zaszczytny tytuł walczyło 31 kandydatek. Magdalena Bieńkowska otrzymała koronę od ustępującej Miss Polski 2014 roku – Magdaleny Mielnickiej. Nowa Miss ...

Czytaj więcej »

Miss Polonia

Krótka historia Miss Polonia to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce. Co roku wybory Miss Polonia ściągają tłumy dziewcząt. Jest wyłącznym, licencjonowanym reprezentantem Polski w największych, najbardziej znanych i znaczących konkursach piękności na świecie, takich jak: Miss World, ...

Czytaj więcej »

Jak zostać miss

Konkursy Miss

Pomimo protestów feministek i opinii, że to profanacja kobiecego ciała, konkursy piękności od dziesięcioleci cieszą się dużym uznaniem oraz niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie. Na przestrzeni minionych stuleci ideał piękna i sposoby jego eksponowania uległy radykalnym przemianom. Znaczący wpływ miał ...

Czytaj więcej »