Urban Folk – trend w wydaniu marki Matuula

Marka Matuula to opcja dla kobiet i mężczyzn, których inspiruje styl folk w niebanalnym wydaniu, a zwłaszcza dla miłośników haftów.

Marka oferuje polski design – współczesny, a zarazem ludowy. Hasło „polski produkt” – zyskujące przez ostatnie lata na popularności – przyświeca marce Matuula. Tego typu ubrań i dodatków z pewnością nie znajdziecie w sieciówkach.
Styl marki osobiście kojarzy nam się z tegorocznym trendem na tzw. „Urban Folk”. To właśnie on spośród wielu innych trendów, zainspirował wielkich projektantów. Interpretując, chodzi tutaj o prezentację folkowego stylu w unowocześnionej formie. Produkty ze sklepu Matuula.pl oddają ten trend w 100%. Chcecie się przekonać? Zobaczcie naszą propozycję stylizacji.

Połączenie szarego T-shirtu z jeansowymi spodenkami z pozory wygląda banalnie. Gdy przyjrzycie mu się bliżej, dostrzeżecie detale, które dodają smaku zestawowi. Prezentowany na kieszonkach haft pochodzi z gór i jak na góralską modę przystało, nieźle komponuje się z koronkami (tak, tymi na spodenkach).
Na jaką torebkę dziś postawimy? Podążając dalej tropem haftów migrujemy na północ Polski. Żółta torebka z haftem kaszubskim to prawdziwy bestseller. Sprawdzi się w letnich stylizacjach na co dzień i nie tylko.

To a’propos tegorocznych trendów. Czas przejść do akcji! W przerwie między castingami proponujemy wybrać się na spacer. Moda i wygoda gwarantowana! Podobno “dziewczyny lubią brąz, a słońce o tym wie”. A więc marsz w plener – spalamy kalorie, łapiemy promienie słoneczne i cieszymy się nadchodzącymi wakacjami.
Udanego wypadu!

T-shirt i torebka wykorzystane w stylizacji pochodzą ze sklepu Matuula.pl.

Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Modelka: Anna Zarańska
Wizaż: Orianna Rakowska
Stylizacja: Magdalena Madej

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)


Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*