Grająca czapka dla aktywnych kobiet

ARCHOS Music Beany to nic innego jak połączenie słuchawek i ciepłego pledu, który możesz założyć na głowę, gdy chłód zimowych mrozów szczypie w uszy. Doskonały gadżet do aktywności na świeżym powietrzu czy nudnych podróży w autobusie.

Urządzenie skrywa w sobie wbudowane słuchawki Bluetooth, by umożliwić Ci słuchanie ulubionej playlisty. Sprytnie ukryte pod skórzaną naszywką elementy ułatwiają zmienienie utworów i sterowanie głośnością, dla maksymalnej wygody. Wszystkie atrybuty czapki są łatwe w obsłudze i nie generują trudności – wystarczy dłużej przytrzymać przycisk PLAY, by telefon został zesparowany z ciekawym nakryciem. Dodatkową zaletą jest wbudowany mikrofon, dzięki któremu możesz prowadzić rozmowy bez wyciągania smartfona!
 
Technologicznie, sprzęt zaliczany jest do wydajnych udogodnień. Litowo-jonowy akumulator 120mAh pozwala na 5-cio godzinną przyjemność z doskonałymi dźwiękami w tle. Wykonanie czapki także zasługuje na uwagę – to 50% akrylu i 50% poliestru. Aby ją wyprać wystarczy wyjąć elektroniczne elementy i wrzucić do pralki!

ARCHOS Music Beany to doskonały gadżet dla aktywnych kobiet, zbieganych profesjonalistek, czy ludzi kochających, gdy w uszach rozbrzmiewa przyjemna nuta.

1 komentarz

  1. Rewelacyjny sprzęt, przydałby mi się 😉

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*